Про фонд
 Структура фонду
 Принципи фонду
 Проекти фонду
 Реквізити фонду
 Очерки истории костюмов
Рейтинг@Mail.ru

  • Цілі та завдання Благодійного фонду „ Українське мистецтво традиції сучасність”


 

Проект „ Українське мистецтво традиції сучасність”

Проект має на меті інформувати українську громаду про культурну спадщину в
образотворчому мистецтві та сучасне мистецтво в нашій країні.
Показати зв’язок полотен сучасних митців з художніми роботами майстрів минулого, відображеного в живописних творах. Плануємо підтримати сучасних художників в пропагуванні їх творів, та встановити місток зв’язку між художниками та шанувальниками їх творчості. Прослідкувати тенденції розвитку сучасного мистецтва та його зв’язок з попередніми періодами. Маємо на меті залучити широку громадськість до реалізації даного проекту: художників, вчителів, майстрів. Книжкове видання має стати проектом усієї української громади , інформуючим про сучасне мистецтво та мистецтво минулих років.

Планується щорічне видання проекту з залученням нових імен художників, проведення презентації поліграфічного видання з організацією виставки художніх робіт учасників проекту, а також додання до поліграфічного видання електронного видання на дисках. Книга видається на кошти учасників проекту, спонсорів та меценатів. Сподіваємося на підтримку широких кіл: Міністерства культури і туризму, Спілки художників України, художніх Музеїв України , Національної Академії образотворчого мистецтва та архітектури. Будемо вдячні усім, кого заінтересував даний проект та відкриті до плідної співпраці з усіма бажаючими.

Благодійний фонд „ Українське мистецтво традиції сучасність”

проведе моніторинг необхідної інформації, та її обробку , редагування та макетування поліграфічного видання, підготує видання, організує поліграфічні послуги та часткове розповсюдження видання.

Електронна версія видання буде розміщена на Інтернет-порталі. В поліграфічне видання планується включити інформацію про роботи кращих художників - гордість України, які склали всесвітню славу нашій країні. Електронна версія проекту буде оперативно інформувати про сучасні виставки живопису, які відбуватимуться в музеях, галереях міста, Спілки художників. Також в електронну версію буде включено каталог робіт сучасних художників та інформаційні блоки про них, а також планується проведення форуму та електронне листування з широкими верствами читачів. Планується організація художньої електронної школи для майбутніх художників та залучення фахівців в різноманітних галузях: мистецтвознавців, наукових співробітників музеїв та художників для співпраці в даному проекті.

З повагою,
Президент Благодійного фонду
„ Українське мистецтво традиції сучасність” Зав’ялов О. І.
Керівник проекту Волошина Н.І.

©2007